Par mums

Latvijas Avīze

Linda Rasa
“Latvijas Avīzes” galvenā redaktore
linda.rasa@latvijasmediji.lv
67096641
Ivars Bušmanis
"Latvijas Avīzes" galvenās redaktores vietnieks
ivars.busmanis@latvijasmediji.lv
67096630
Māris Antonevičs
"Latvijas Avīzes" galvenās redaktores vietnieks
maris.antonevics@latvijasmediji.lv
67096633
Anita Bormane
"Latvijas Avīzes" galvenās redaktores vietniece
anita.bormane@latvijasmediji.lv
67096357

Portāli

Andris Rībens
Elektronisko mediju un produktu direktors
andris.ribens@latvijasmediji.lv
Sanita Upleja
Portāla “LA.lv” galvenā redaktore
sanita.upleja@latvijasmediji.lv
67096363
Zane Rutkovska
Portāla “LA.lv” ziņu redaktore
zane.rutkovska@latvijasmediji.lv
67096360
Barbara Ālīte
Portāla “LA.lv” ziņu redaktore
barbara.alite@latvijasmediji.lv
67096360
Elīna Dubava
Portāla "LA.lv" ziņu redaktore
elina.dubava@latvijasmediji.lv
67096363
Ainārs Sauka
Portāla "LA.lv" ekonomikas ziņu redaktors
ainars.sauka@latvijasmediji.lv
67096363
Linda Kusiņa
Portāla “LA.lv” kultūras un vēstures redaktore
linda.kusina@latvijasmediji.lv
67096638
Linda Rozenbaha
Portāla “Veselam.lv” redaktore
linda.rozenbaha@latvijasmediji.lv
67096656
Ingrīda Mičāne
Portāla “Laukos.lv” redaktore
ingrida.micane@latvijasmediji.lv
67096610
Inga Pavloviča
Portāla “Praktiski.lv” redaktore
inga.pavlovica@latvijasmediji.lv
67096610
Laura Blumberga
Portāla "Kokteilis.lv" redaktore
laura.blumberga@latvijasmediji.lv
67096610
Sintija Dozberga
Portāla “Kokteilis.lv” žurnāliste
sintija.dozberga@latvijasmediji.lv
67096610

Žurnāli

Dace Terzena
Žurnāla “Mājas Viesis” galvenā redaktore
dace.terzena@latvijasmediji.lv
67096627
Sandra Ruska
Žūrnāla “Praktiskais Latvietis” galvenā redaktore
sandra.ruska@latvijasmediji.lv
67096696
Zane Eniņa
Žurnāla "36,6°C” galvenā redaktore
zane36@latvijasmediji.lv
67096380
Anita Pirktiņa
Žurnāla “AgroTops” galvenā redaktore
anita.pirktina@latvijasmediji.lv
67096396
Linda Dombrovska
Žurnāla “Medības” galvenā redaktore
linda.dombrovska@latvijasmediji.lv
29415834
Dace Deksne
Žurnāla “Praktiskie Rokdarbi” galvenā redaktore
dace.deksne@latvijasmediji.lv
67096377
Arnis Terzens
Žurnāla “Planētas Noslēpumi” galvenais redaktors
arnis.terzens@latvijasmediji.lv
67096600

Reklāma

Aigars Stankēvičs
Reklāmas aģentūras direktors
aigars.stankevics@latvijasmediji.lv
67096698
Mudīte Krūmiņa
Reklāmas aģentūras direktora vietniece
mudite.krumina@latvijasmediji.lv
67096361
Velta Vilcāne
Reklāmas biroja vadītāja
velta.vilcane@latvijasmediji.lv
67096699
Elīna Hudobkina-Visocka
Interneta grupas reklāmas projektu vadītāja
elina.hudobkina@latvijasmediji.lv
67096690
Edvīns Kamoliņš
Žurnāla “Praktiskais Latvietis” reklāmas projektu vadītājs
edvins.kamolins@latvijasmediji.lv
67096677
Maija Baķe
Žurnālu “36,6” un "Mājas Viesis" reklāmas projektu vadītāja
maija.bake@latvijasmediji.lv
67096672
Lonija Beķere
Žurnāla “Agro Tops” reklāmas projektu vadītāja
lonija.bekere@latvijasmediji.lv
67096681

Izdevniecība

Evija Veide
Izdevniecības "Latvijas Mediji" vadītāja
evija.veide@latvijasmediji.lv
67096632
Inga Ābelīte
Izdevniecības "Latvijas Mediji" redaktore
inga.abelite@latvijasmediji.lv
67096637

Mārketings un realizācija

Inese Rone
Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore
inese.rone@latvijasmediji.lv
67096622
Linda Rumka
Sabiedrisko attiecību vadītāja
linda.rumka@latvijasmediji.lv
67096626
Aldis Paegle
Realizācijas daļas direktors
aldis.paegle@latvijasmediji.lv
67096613

Administrācija

Džuljeta Leiterte
Administratīvās daļas vadītāja
dzuljeta@latvijasmediji.lv
67096600
Anna Dzalbe
Galvenā grāmatvede
anna.dzalbe@latvijasmediji.lv
67096601

Kurzemes Radio

Evija Gintere
Reklāmas un mārketinga daļas vadītāja
reklama@kurzemesradio.lv
26513678
Dace Blūma
Radio ziņu redaktore
info@kurzemesradio.lv
63341417
Signe Krebse
Radio ziņu redaktore
info@kurzemesradio.lv
63341417

Studija Dauka

Ģirts Skuja
Valdes loceklis
girts.skuja@latvijasmediji.lv
67096605

Kontakti

local_phone

Zvaniem

tel.: 67096600

mail_outline

Ziņojumiem

info@latvijasmediji.lv

place

Adrese

AS "Latvijas Mediji"
Dzirnavu iela 21
Rīga, LV-1010

account_balance

Darba laiks

Darba dienās:
9:00 - 17:00

Kontakti
Telefons: +371 67096600
E-pasts: info@latvijasmediji.lv
Adrese: AS "Latvijas Mediji", Dzirnavu iela 21, Rīga, LV-1010
Rekvizīti
Reģ. nr.: LV40103027253
Banka: Luminor Bank
Bankas kods: NDEALV2X
Norēķinu konts: LV94NDEA0000082853738