Par mums

Latvijas Avīze

Linda Rasa
“Latvijas Avīzes” galvenā redaktore
linda.rasa@latvijasmediji.lv
Māris Antonevičs
"Latvijas Avīzes" galvenās redaktores vietnieks
maris.antonevics@latvijasmediji.lv
Anita Bormane
"Latvijas Avīzes" galvenās redaktores vietniece
anita.bormane@latvijasmediji.lv

Žurnāli

Dace Terzena
Žurnāla “Mājas Viesis” galvenā redaktore
dace.terzena@latvijasmediji.lv
Sandra Ruska
Žūrnāla “Praktiskais Latvietis” galvenā redaktore
sandra.ruska@latvijasmediji.lv
Dace Deksne
Žurnāla “Praktiskie Rokdarbi” galvenā redaktore
dace.deksne@latvijasmediji.lv
Anita Pirktiņa
Žurnāla “AgroTops” galvenā redaktore
anita.pirktina@latvijasmediji.lv
Linda Dombrovska
Žurnāla “Medības” galvenā redaktore
linda.dombrovska@latvijasmediji.lv
29415834
Arnis Terzens
Žurnāla “Planētas Noslēpumi” galvenais redaktors
arnis.terzens@latvijasmediji.lv
Aija Austruma
Žurnāla “Spīgana” galvenā redaktore
aija.austruma@latvijasmediji.lv
29404222
Arvis Ančevskis
Žurnāla “Lielais Loms” galvenais redaktors
arvis.ancevskis@latvijasmediji.lv
Anta Venckoviča
Žurnāla "Padoms Rokā" redaktore
anta.venckovica@latvijasmediji.lv

Pārdošanas nodaļa

Aigars Stankēvičs
Komercdirektors
aigars.stankevics@latvijasmediji.lv
67096698
Mudīte Krūmiņa
Reklāmas pārdošanas daļas vadītāja
mudite.krumina@latvijasmediji.lv
67096361
Elīna Hudobkina-Visocka
Interneta grupas reklāmas projektu vadītāja
elina.hudobkina@latvijasmediji.lv
29400006
Edvīns Kamoliņš
Žurnāla “Praktiskais Latvietis” reklāmas projektu vadītājs
edvins.kamolins@latvijasmediji.lv
67096677
Regīna Krastiņa
Pārdošanas daļas biroja vadītāja
regina.krastina@latvijasmediji.lv.
67096699
Beata Lavrinoviča
Projektu vadītāja
beata.lavrinovica@latvijasmediji.lv
Andris Tiļļa
Klientu servisa speciālists
andris.tilla@latvijasmediji.lv
67096388

Mārketinga un komunikāciju nodaļa

Inese Rone
Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore
inese.rone@latvijasmediji.lv
Maija Hvorostjanaja
Mārketinga speciāliste
maija.hvorostjanaja@latvijasmediji.lv

Ražošanas un loģistikas nodaļa

Māris Finkenfūss
Ražošanas un loģistikas nodaļas vadītājs
maris.finkenfuss@latvijasmediji.lv
29433475

Izdevniecība

Kristīne Kirkila
Izdevniecības "Latvijas Mediji" direktore
kristine.kirkila@latvijasmediji.lv
Inga Ābelīte
Izdevniecības "Latvijas Mediji" galvenā redaktore
inga.abelite@latvijasmediji.lv
Jūlija Dibovska
Izdevniecības "Latvijas Mediji" vadošā redaktore
julija.dibovska@latvijasmediji.lv
Linda Kusiņa-Šulce
Izdevniecības "Latvijas Mediji" redaktore
linda.kusina@latvijasmediji.lv
Līva Kukle
Izdevniecības "Latvijas Mediji" redaktore
liva.kukle@latvijasmediji.lv
Agnese Strazdiņa
Izdevniecības "Latvijas Mediji" redaktore
agnese.strazdina@latvijasmediji.lv
Dārta Sīka
Izdevniecības "Latvijas Mediji" direktores asistente
darta.sika@latvijasmediji.lv
Arta Ciša
Izdevniecības "Latvijas Mediji" redaktore
arta.cisa@latvijasmediji.lv

Kurzemes Radio

Inese Skujāne
Reklāmas un mārketinga daļas vadītāja
reklama@kurzemesradio.lv
20074444
Dace Blūma
Radio ziņu redaktore
info@kurzemesradio.lv
63341417
Signe Krebse
Radio ziņu redaktore
info@kurzemesradio.lv
63341417

Animācijas filmu studija DAUKA

Ģirts Skuja
Valdes loceklis
dauka@latvijasmediji.lv

Tiešsaistes medijs LASI.LV

Jānis Žilde
LASI.LV galvenais redaktors
janis.zilde@latvijasmediji.lv

SIA “Latvijas Grāmata” un SIA “Globuss A”

Evija Veide
Valdes priekšsēdētāja
evija.veide@latvijasmediji.lv
Baiba Trušēle
Mārketinga vadītāja
baiba@lgramata.lv

Kontakti

local_phone

Zvaniem

tel.: 67096600

mail_outline

Ziņojumiem

info@latvijasmediji.lv

place

Adrese

AS "Latvijas Mediji"
Toma iela 4
Rīga, LV-1003

account_balance

Darba laiks

Darba dienās:
9:00 - 17:00

Kontakti
Telefons: +371 67096600
E-pasts: info@latvijasmediji.lv
Adrese: AS "Latvijas Mediji", Toma iela 4, Rīga, LV-1003
Rekvizīti
Reģ. nr.: LV40103027253
Banka: Luminor Bank
Bankas kods: RIKOLV2X
Norēķinu konts: LV53RIKO0000082853738